Dongguan VETO technology co. LTD

  • Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy
  • Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy
  • Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy
  • Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy
  • Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy
  • Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter, Sprzedawca
marki WETO
Ilość pracowników 80~120
Coroczne wyprzedaże 18000000-30000000
Rok założenia 2012
pc Export 70% - 80%

Wprowadzenie

Firma VETO Technology Co., Ltd., założona w 2012 roku, jest profesjonalnym producentem zajmującym się produkcją, sprzedażą i serwisem.VETO zajmuje powierzchnię 3000 metrów kwadratowych i zatrudnia około 100 pracowników. VETO ma ponad 25 zespołów zajmujących się rozwojem produktów i inżynierów konstrukcyjnych.VETO ma bogate doświadczenie w branży komercyjnych wyświetlaczy LCD.Roczna sprzedaż przekracza 20 milionów dolarów. Do głównych produktów VETO należą cyfrowe oznakowania LCD, wyświetlacze z rozciągniętymi paskami, ściana wideo LCD, ekran dotykowy do montażu na ścianie, tablica interaktywna, plakat cyfrowy.Firma VETO może dostosować wyświetlacze o przekątnej od 5 do 100 cali. Poza tym firma VETO dokłada wszelkich starań, aby opracowywać nowe produkty spełniające różne wymagania. Produkty VETO dobrze sprzedają się w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Dubaju, Malezji, Brazylii itp. Fabryka VETO jest w trakcie certyfikat ISO 9001.Wiele naszych produktów posiada również certyfikaty CE, CCC, FCC i RoHS. VETO skupia się na ścisłej kontroli jakości i przemyślanej obsłudze klienta, a doświadczeni pracownicy VETO są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta. Przestrzegając zasad biznesowych wzajemnych korzyści, skupiając się na ścisłej kontroli jakości i przemyślanej obsłudze klienta, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta. Firma VETO cieszy się dobrą opinią wśród naszych klientów dzięki naszym doskonałym usługom, wysokiej jakości produktom i konkurencyjności ceny.VETO przyjmuje również zamówienia OEM i ODM. VETO serdecznie wita klientów z kraju i zagranicy, aby współpracowali z nami na rzecz wspólnego sukcesu.

 

Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy 0Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy 1Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy 2

Historia

  Technologia VETOLtd., założona w 2012 roku, dokonała wielkich osiągnięć w ciągu jednego roku, jednocześnie poszerzając rynek.
W 2014 roku nie tylko wprowadziliśmy nowy odtwarzacz reklam LCD, ale zdaliśmy i uzyskaliśmy wiele certyfikatów, takich jak raport z testów Szanghajskiego Trzeciego Instytutu Badawczego, Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego, ISO9001, co czyni nasz produkt bardziej niezawodnym.
W 2015 roku wykonaliśmy wiele udanych projektów: partia eksportowakiosk na świeżym powietrzudo Wielkiej Brytanii;podpisana roczna umowa o współpracy z firmą indyjską;wygrał projekt plenerowy Huawei Industrial Park;dostał projekt reklamy zewnętrznej Zhongshan BRT.

W 2016 roku opracowaliśmy najnowszy ultracienki odtwarzacz reklamowy i z powodzeniem rozszerzyliśmy odtwarzacz zewnętrzny na południowo-zachodni rynek CN, dzięki czemu marka VETO jest coraz bardziej popularna.W tym samym czasie sprzedaliśmy ścianę wideo firmie grupy w Jilin, nasz odtwarzacz został doceniony przez gazetę Shenzhen i uzyskał zgodę na współpracę.

W 2017 roku otrzymaliśmy certyfikat oszczędności energiiŚciana wideo LCD, ponadto na rynku pojawił się rozciągnięty ekran reklamowy baru.Indie importowały od nas kiosk z zapytaniami o partie, a nasze cyfrowe oznakowanie zostało zainstalowane na międzynarodowym lotnisku Xianyang, itp.

W 2018 roku zarejestrowaliśmy nowy znak towarowy „V2”, poza tym zespół badawczo-rozwojowy wydał kiosk do obracania książek i opublikował go na rynku.Odtwarzacz reklamowy był eksportowany partiami na rynki Europy i Ameryki.Zawsze zachowujemy aktywność i ścigamy najnowszy rynek.

Aby stać się bardziej wszechstronnym i konkurencyjnym, w 2019 roku założyliśmy Dongguan VETO technology CO., Ltd. Poza tym wprowadzane są 3 nowe produkty: kiosk dwustronny, stół wielodotykowy, odtwarzacz ramek do zdjęć.Jednocześnie wartość naszego eksportu przekroczyła w marcu milion dolarów!

Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy 0Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy 1

Usługa

WETO zaangażowani w ścisłą kontrolę jakości i przemyślaną obsługę klienta, doświadczeni pracownicy VETO są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta. są zawsze dostępne, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta. VETO cieszy się dobrą opinią wśród naszych klientów dzięki naszym doskonałym usługom, wysokiej jakości produktom i konkurencyjnym cenom.Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy 0

Nasz zespół

WETOdziałamy w tej branży od ponad 11 lat, nalegamy na dostarczanie wszystkim naszym klientom produktów dobrej jakości ze znaczną obsługą.
Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy 0

Zostaw wiadomość