Dongguan VETO technology co. LTD

  • Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy
  • Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy
  • Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy
  • Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy
  • Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy
  • Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter, Sprzedawca
marki: VETO, V2
Ilość pracowników: 80~120
Coroczne wyprzedaże: 18000000-30000000
Rok założenia: 2012
pc Export: 70% - 80%

Wprowadzenie

VETO Technology Co., Ltd., założona w 2012 roku, jest profesjonalistą Cyfrowy wyświetlacz LCDproducent zajmujący się produkcją, sprzedażą i serwisem.VETO zajmuje powierzchnię 3000 metrów kwadratowych i zatrudnia około 100 pracowników. VETO ma ponad 25 zespołów ds. rozwoju produktów i inżynierów konstrukcyjnych.VETO ma bogate doświadczenie w branży komercyjnych wyświetlaczy LCD.Roczna sprzedaż przekracza 20 milionów USD. Główne produkty VETO to odtwarzacz reklamowy, monitor CCTV, ściana wideo lcd,kiosk z ekranem dotykowym, dostosowany komercyjny wyświetlacz LCD.VETO może dostosować wyświetlacze od 5 do 100 cali. Poza tym VETO dokłada wszelkich starań, aby opracowywać nowe produkty spełniające różne wymagania. Produkty VETO sprzedają się dobrze w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Dubaju, Malezji, Brazylii itp. certyfikat ISO 9001.Wiele naszych produktów jest również certyfikowanych, od CE, CCC, FCC i RoHS. VETO poświęcony ścisłej kontroli jakości i przemyślanej obsłudze klienta, doświadczeni pracownicy VETO są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta. Przestrzeganie zasady biznesowej obopólnych korzyści, oddanych ścisłej kontroli jakości i przemyślanej obsłudze klienta, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta. VETO cieszy się dobrą opinią wśród naszych klientów ze względu na nasze doskonałe usługi, wysokiej jakości produkty i konkurencyjność ceny.VETO przyjmuje również zamówienia OEM i ODM. VETO serdecznie wita klientów z kraju i zagranicy, którzy współpracują z nami w celu wspólnego sukcesu.

Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy 0Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy 1

Historia

  Technologia VETO Co. Ltd., założona w 2012 roku, dokonała wielkich osiągnięć w ciągu jednego roku, rozszerzając rynek.
W 2014 roku nie tylko wprowadziliśmy na rynek nowy odtwarzacz reklam LCD, ale także przeszliśmy i otrzymaliśmy wiele certyfikatów, takich jak raport z badań Trzeciego Instytutu Badawczego w Szanghaju, Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego, ISO9001, dzięki czemu nasz produkt jest bardziej niezawodny.
W 2015 roku wykonaliśmy wiele udanych projektów: partia eksportowana kiosk zewnętrznydo Wielkiej Brytanii;podpisanie rocznej umowy o współpracy z indyjską firmą;wygrał projekt plenerowy Parku Przemysłowego Huawei;dostał projekt reklamy zewnętrznej Zhongshan BRT.

W 2016 roku opracowaliśmy najnowszy ultracienki odtwarzacz reklamowy i z sukcesem rozszerzyliśmy odtwarzacz outdoorowy na południowo-zachodni rynek CN, dzięki czemu marka VETO cieszy się coraz większą popularnością.W tym samym czasie sprzedaliśmy ścianę wideo firmie należącej do grupy w Jilin, nasz gracz został doceniony przez gazetę Shenzhen i uzyskał porozumienie o współpracy.

W 2017 roku uzyskaliśmy certyfikat energooszczędności Ściana wideo LCD, poza tym na rynku pojawił się ekran reklamowy z naciągniętym paskiem.Indie importowały od nas kiosk dotykowy z zapytaniem, a nasze cyfrowe oznakowanie zainstalowano na międzynarodowym lotnisku Xianyang, ect.

W 2018 r. zarejestrowaliśmy nowy znak towarowy „V2”, poza tym zespół R&D wyszedł z kiosku do toczenia książek i wydał na rynek.Odtwarzacze reklamowe były eksportowane w partiach na rynki Europy i Ameryki.Zawsze jesteśmy aktywni i gonimy za najnowszym rynkiem.

Aby stać się bardziej wszechstronnym i konkurencyjnym, w 2019 roku ustanowiliśmy Dongguan VETO technology CO., Ltd. Poza tym wprowadzane są 3 nowe produkty: dwustronny kiosk, stół wielodotykowy, odtwarzacz ramek do zdjęć.Jednocześnie w marcu wartość naszego eksportu przekroczyła milion dolarów!

Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy 0Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy 1

Usługa

WETO zaangażowani w ścisłą kontrolę jakości i przemyślaną obsługę klienta, doświadczeni pracownicy VETO są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta. są zawsze dostępne, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta. VETO cieszy się dobrą opinią wśród naszych klientów dzięki naszym doskonałym usługom, wysokiej jakości produktom i konkurencyjnym cenom.Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy 0

Nasz zespół

WETO jesteśmy w tej branży od ponad 7 lat, nalegamy na dostarczanie dobrej jakości produktu ze znaczną obsługą wszystkim naszym klientom.
Chiny Dongguan VETO technology co. LTD profil firmy 0

Zostaw wiadomość