Linia produkcyjna

  • Dongguan VETO technology co. LTD linia produkcyjna producenta
  • Dongguan VETO technology co. LTD linia produkcyjna producenta

VETO posiada części systemowe oparte na postępie produktu LCD: fabryka blach, fabryka obudów, dział modułów, dział montażu...

 

Dongguan VETO technology co. LTD linia produkcyjna fabryki 0

 

 

Pisanie programu

 

Będziesz mile zaskoczony przez nasz profesjonalny zespół programistów.Wszystkie oprogramowanie oCyfrowy wyświetlacz LCD są opracowywane niezależnie przez naszych starszych inżynierów oprogramowania.

 

Nasz system jest rozwijany w oparciu o systemy Windows i Android.W przypadku nowego oznakowania cyfrowego inżynierowie wstępnie zainstalują wymaganą aplikację.Gdy otrzymasz pakiety, wszystko, co musisz zrobić, to prosta konfiguracja po włączeniu i jesteś gotowy do pracy.Jeśli masz specjalne życzenia dotyczące naszego oprogramowania, możesz dostosować je do swoich potrzeb.Jeśli posiadasz własne oprogramowanie, możemy je również wstępnie zainstalować z fabryki.

 

Dongguan VETO technology co. LTD linia produkcyjna fabryki 1

 

 

Cięcie laserowe

 

Słowami kluczowymi decydującymi o jednorazowym formowaniu obudowy blaszanej wyświetlacza cyfrowego LCD jest proces cięcia i gięcia laserowego.Gdy potrzebujesz uzyskać idealną obudowę, możesz to zrobić tylko za pomocą laserowego cięcia i gięcia w jednym przejściu.Obudowa maszyny posiada precyzyjne otwory i wymiary, które uzyskuje się poprzez cięcie laserowe i gięcie.

 

Dongguan VETO technology co. LTD linia produkcyjna fabryki 2

 

Po wprowadzeniu rysunku do komputera, a następnie zaprogramowaniu lasera, wycinarka laserowa automatycznie wycina odpowiedni rozmiar zgodnie z rysunkiem i wycina otwory w blasze.

 

Wyciętą blachę wkłada się do giętarki, która zagina blachę w kształt obudowy, formując ją za jednym razem, co jest bardziej płaskie i piękniejsze niż składanie ręczne.

 

Półfabrykat po gięciu, a następnie serii procesów: spawanie, szlifowanie, nitowanie, malowanie i inna obróbka, staje się kompletnym zestawem obudowy blaszanej LCD digital signage.

 

Dongguan VETO technology co. LTD linia produkcyjna fabryki 3

 

 

Montaż ekranów reklamowych

 

Wszystko gotowe.Linia montażowa instaluje szkło hartowane, zasilacz, wzmacniacz, płytę główną, ekran LCD, podświetlenie i inne komponenty w zintegrowanej maszynie reklamowej.Pracownicy produkcji przeczesują przewody łączące, aby zamocować je w maszynie reklamowej.

 

Jeśli potrzebujesz niestandardowych produktów, zapraszamy do udostępnienia nam swoich rysunków projektowych, a my złożymy zamówienia zgodnie z Twoimi rysunkami, które spełniają Twoje wymagania OEM.Jeśli nie masz pojęcia o projekcie rysunku, możemy poprowadzić projekt, a Ty wystarczy go sfinalizować.

 

Dongguan VETO technology co. LTD linia produkcyjna fabryki 4

Dongguan VETO technology co. LTD linia produkcyjna fabryki 5

 

 

Test na wiek

 

Wszystkie komponenty muszą przejść 24-godzinny test starzenia po montażu, aby zapewnić niezawodność całej maszyny z fabryki.Kupując nasze maszyny reklamowe all-in-one, upewnij się, że wszystkie maszyny reklamowe mogą dostosować się do różnych środowisk podczas pracy i działać wydajnie i trwale przez ponad 60 000 godzin.

 

 

Test fabryczny

 

Po tym, jak maszyny przejdą test starzenia, muszą zostać przetestowane przez dział kontroli jakości jako całość, w tym funkcjonalność, wygląd, język, specyfikacje akcesoriów, oznaczenia logo, pudełka do pakowania itp.

 

 

Pakowanie i wysyłka

 

Gdy maszyny LCD przejdą wszystkie testy i zostaną oczyszczone, cyfrowe oznakowanie reklamowe zostanie zapakowane w pudełko z drewnianą ramą na zewnątrz pudełka.

 

Gdy produkty zostaną zapakowane, zostaną dostarczone z fabryki ekspresem, statkiem, powietrzem itp.

 

Dongguan VETO technology co. LTD linia produkcyjna fabryki 6

OEM / ODM

W oparciu o doskonały zespół badawczo-rozwojowy i profesjonalną linię produkcyjną, Technologia VETO jest wystarczająco silny, aby zapewnić OEM lub ODM obsługa Cyfrowy wyświetlacz LCD.

 

Dzięki naszemu zaangażowaniu w długoterminowe partnerstwo w dużej mierze pomaga nam to osiągnąć wielki sukces.Wielu naszych partnerów OEM współpracuje z nami od lat, w tym Huawei, Walmart, Uniqlo, China Mobile, Carrefour, Midea, Bank of China, KFC, Petro China, Tencent, Dongfeng Fengxing, China Unicom, TCL itp.

 

Każdego roku eksportujemy wiele OEM i niestandardowych cyfrowych siganage na całym świecie, takich jak cyfrowe oznakowanie stojące na podłodze,, interaktywny ekran dotykowy, komercyjna ściana videl, przenośne składane cyfrowe oznakowanie, wyświetlacz LCD z rozciągniętym paskiem, kiosk temperatury, oznakowanie wyświetlacza na zewnątrz!, itp. atrakcyjne i ciągłe produkty pomagają im otworzyć dobry rynek i zdobyć więcej klientów.

 

Kiedy potrzebujesz zrobić dużą ilość OEM lub ODMzamówienia prosimy o kontakt w celu ustalenia wielkości formy, wielkości produkcji i terminu dostawy.Ci doświadczeni technicy będą wiedzieć, jak wykonać szybką i stabilną produkcję zgodnie z Twoimi rysunkami projektowymi.

 

 

Indywidualny proces projektowania maszyny reklamowej LCD do potrzeb klienta:

 

Kontakt - Potwierdź wymaganie - Rysunek projektowy - Potwierdź rysunek - Sprawdzenie - Potwierdź próbkę - Potwierdź opakowanie - Produkcja - Test starzenia - Kontrola - Wysyłka

 

Dongguan VETO technology co. LTD linia produkcyjna fabryki 0

R & D

Zawsze zachowujemy maksymalną żywotność i staramy się strzec naszej strategii badawczo-rozwojowej.VETO co roku inwestuje 20% kapitału w badania i rozwój, aktywnie wprowadza i uczy się najnowocześniejszej technologii maszyny reklamowej LCD, poszukuje informacji rynkowych i wartości zorientowanych na klienta, zapewnia terminowość i niezawodnośćRozwiązania dotyczące wyświetlaczy cyfrowych LCD.

 

Ściśle współpracujemy z naszym zespołem badawczo-rozwojowym, dostarczając innowacyjne i wysokiej jakości rozwiązania do wyświetlania reklam LCD.Dążymy do przekształcenia R&D w R&B (Research & Business).

 

Dzieje się coś cudownego...

Zostaw wiadomość