/Nowy przyjście /Stoj przy moim przenośnym telewizorze

November 13, 2023
najnowsze wiadomości o firmie /Nowy przyjście /Stoj przy moim przenośnym telewizorze

 

1Opcjonalny ekran dotykowy o doskonałych efektach wizualnych
21.5-calowy / 27-calowy / 32-calowy przenośny telewizor o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, zapewniający wysoką rozdzielczość wizualną. 8bit-16.7M kolor, obraz jest bardziej naturalny,delikatne zdjęcie jest naprawdę bez smaru
2. Uzyskaj dostęp do różnych aplikacji za pośrednictwem sklepu Google Play
Każda aplikacja dostępna w Google Play Store może być łatwo pobrana i zainstalowana.

najnowsze wiadomości o firmie /Nowy przyjście /Stoj przy moim przenośnym telewizorze  0

3. Zmiennik ekranu dla wygodnego oglądania
Ekran może być regulowany pod różnymi kątami poprzez regulację wysokości w górę i w dół, obrót w lewo i w prawo oraz nachylenie do przodu i tyłu, aby zapewnić lepsze wrażenia widzenia.Dzięki temu możesz oglądać filmy w dowolnym miejscu.Niezależnie od tego, czy siedzisz czy leżysz.
4. Zdejmowalna konstrukcja, wygodna do użytku w dowolnym miejscu i czasie
Przenośny telewizor jest wyposażony w zdalny podkład ładowania i wbudowaną baterię, która działa do 5,5 godziny, co czyni go mobilnym centrum rozrywki.Można go swobodnie przenosić do różnych części domu., czy to salon, jadalnia, kuchnia, sypialnia, czy nawet na zewnątrz, w zależności od lokalizacji.
5. Projekcja bezprzewodowa i przewodowa, łatwe udostępnianie
Nasze przenośne telewizory oferują bezprzewodowe i przewodowe opcje odtwarzania, dając elastyczność wyboru najlepszego sposobu łatwego udostępniania ulubionej zawartości z telefonu,tablet lub komputer z ludźmi wokół ciebie.