Kilka dobrych pomysłów na treści digital signage

August 8, 2023
najnowsze wiadomości o firmie Kilka dobrych pomysłów na treści digital signage

Obecnie cyfrowe napisy są wszędzie i ludzie odkrywają ogromne zalety w wykorzystaniu cyfrowych napisów do angażowania i motywowania klientów.w zależności od tego, co wyświetla twój sygnał cyfrowyVETO dzieli się tu pomysłami na treści cyfrowych napisów, mając nadzieję, że pomogą Twojej firmie.

Obecnie cyfrowe znaki są łatwe do zobaczenia w różnych sytuacjach.Główną zaletą digital signage jest to, że może wyświetlać dowolną zawartość multimedialną, którą chcesz wyświetlić za pośrednictwem ekranów cyfrowychW erze krótkich filmów, ta zaleta jest szczególnie widoczna.i cyfrowe wyświetlacze mają ogromną przewagę w prezentacji.

Aby osiągnąć dobre wyniki, musisz przetestować to, co działa i dostosować w razie potrzeby.które można użyć jako odniesienie do poprawy doświadczenia widowni.

Dla sektora detalicznego

1. Twój produkt: Najbardziej oczywistym elementem na ekranie jest produkt, usługa lub doświadczenie, które dostarczasz.Zdjęcia o wysokiej rozdzielczości sprawiają, że rzeczy wyglądają atrakcyjnie, a wideo są jeszcze bardziej, jeśli są krótkie.

2Twoja historia: Możesz również spróbować napisać historię, aby sprzedać swój produkt. Nie tylko powiedz ludziom, co sprzedajesz, ale także powiedz ludziom swoją filozofię projektowania.Co było inspiracją i procesem wprowadzenia produktu na rynek?? Jakie to dla nich korzyści?

3Twoja marka: nie sprzedajesz tylko produktu lub usługi, ale sprzedajesz pomysł. Mówiąc prościej, cała twoja kariera to jedna myśl i jeden nastrój.Możesz użyć cyfrowych napisów do promocji swojej marki, aby wzmocnić swoją misjęUdziel się wglądem i radami pracowników, aby przedstawić swoją markę jako grupę ludzi, a nie zdjęcie logo.To sprawia, że ludzie czują się włączeni i połączeni z Twoją marką jako całością, co przekłada się na dłuższe relacje z nabywcami.

4. Oferty specjalne: Czy są jakieś oferty specjalne, promocje lub zniżki dostępne w tej chwili? Jakie są najlepsze zniżki? Promować je na dużym ekranie.Badania pokazują, że 63% ludzi twierdzi, że sygnały cyfrowe przyciągają ich uwagęWielokrotnie udowodniono, że osoby, które kupują produkt, nadal będą kupować więcej, jeśli zobaczą ofertę specjalną, nawet jeśli nie jest to produkt z wyraźną potrzebą.

5Kupony cyfrowe: Niezależnie od tego, czy są one przeznaczone tylko dla członków, czy dla wszystkich, można wypróbować cyfrowe kody kuponowe.Na ekranie może być napisane: "Użyj kodu 12 na kasie przed 12 południa, aby uzyskać 12% zniżkę na zakupy o wartości 30 dolarów lub więcej".Ponieważ kod jest ważny tylko przez ograniczony czas (np. 60 minut), stwarza poczucie pilności, aby zwiększyć natychmiastową sprzedaż,i może być również używany do prowadzenia ruchu pieszego w określonym okresie czasu.

6.Opinie online: Dobra treść sygnalizacji cyfrowej nie tylko łączy doświadczenie zakupów w sklepie i online poprzez spójne branding i komunikowanie się,ale także przynosi twoje doświadczenie online na ekrany w sklepieKiedy potencjalni klienci widzą poprzednich klientów szaleje o tym, co masz do zaoferowania,będzie dla nich prawdziwe i zachęci ich do dalszego zakupuOczywiście, może również wspierać klientów offline do przesyłania komentarzy, realizując tę samą funkcję jak forum społecznościowe.

Do interakcji użytkownika

7. Samoobsługa: Ustawić kioski samoobsługowe, aby zapewnić użytkownikom samoobsługa, umożliwiając użytkownikom doświadczenie i uzyskanie usług, których potrzebują.To także uwalnia pracowników do spędzania więcej czasu z tymi, którzy chcą osobistego dotykuSamoobsługa staje się coraz bardziej popularna, a maszyny do sprzedaży biletów, konta bankowe, maszyny numeryczne, zakupy samoobsługowe itp. są powszechnie stosowane.

8. Zapytanie o informacje: Korzystanie z znaków cyfrowych na wystawach i w muzeach pozwala publiczności dowiedzieć się o eksponatach, oglądać filmy wyjaśniające, uczestniczyć w interaktywnych grach itp.poprzez interakcję ekranu dotykowego, zwiększając poczucie uczestnictwa publiczności i doświadczenia edukacyjnego.itd.. i zapewnić wygodne usługi medyczne i edukację zdrowotną.

Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem platformyAlibabaMiędzynarodowa Stacja, pracujemy na tej platformie od ponad 10 lat.