Bar VETO w pierwszym flagowym sklepie HUAWEI we Francji

March 17, 2020
najnowsze wiadomości o firmie Bar VETO w pierwszym flagowym sklepie HUAWEI we Francji
6 marca 2020 r. Pierwszy flagowy sklep Huawei we Francji został oficjalnie otwarty w Paryżu.

Barowy ekran VETO miał szczęście współpracować z Huawei, a projekt, który trwał kilka miesięcy, został w końcu doskonale zaprezentowany. Przyjdź i przeżyj ostre zderzenie technologii i sztuki klasycznej.

Prętowy ekran LCD można przyciąć do dowolnego rozmiaru zgodnie z wymaganiami klienta, a grubość modułu prętowego LCD można dostosować do wymagań klienta.
Barowy ekran LCD 450 nitów, 700 nitów, 1000 nitów, 1500 nitów, wysoka jasność na zewnątrz jest opcjonalna, można również dostosować do wymagań klienta.
Barowy ekran LCD jest szeroko stosowany w autobusie, metrze, lotnisku, centrum handlowym, monitorowaniu bezpieczeństwa, sklepie firmowym, restauracji i tak dalej.

Powód, dla którego nas wybierasz?
1. Posiadamy własny system ERP głównego producenta digital signage i ścian wideo LCD z ponad 12-letnim doświadczeniem w produkcji produktów.
2) Możemy świadczyć usługi OEM / ODM dla wszystkich rodzajów klientów. Nasz profesjonalny zespół wsparcia będzie obsługiwał klientów przez 24 godziny na dobę.
3) Mamy bardzo silną kontrolę jakości Próbki są zawsze dostępne do sprawdzania jakości i mogą być wysłane do ciebie bardzo szybko.
4 Próbki są zawsze dostępne do sprawdzania jakości i można je bardzo szybko wysłać.
5 Możliwość projektowania: grafika / instrukcja obsługi / projekt produktu zgodnie z wymaganiami klienta.
6. Posiadamy własne systemy ERP : Skróć czas realizacji przy niskim koszcie dzięki elastycznemu planowaniu produkcji.
7 Gwarancja (1-3 lata).