Przykład bardzo wąskiego boku ekranu LCD VETO

November 7, 2019
najnowsze wiadomości o firmie Przykład bardzo wąskiego boku ekranu LCD VETO
55-calowy ultra wąski ekran do splicingu LCD zakupiony przez biuro podatkowe w Gansu został pomyślnie uruchomiony, a prace instalacyjne i debugujące zostały zakończone i oficjalnie weszły w normalny tryb pracy. Zastosowany w tym celu 55-calowy ultra wąski ekran LCD do splicingu służy promocji wiedzy podatkowej, promując ducha czystego i uczciwego oraz pokazując własną pracę biura podatkowego.
Profesjonalna ultra wąska konstrukcja projektu, szczelina do zszywania sięga 0,88 mm, a źródło światła LED z bezpośrednim oświetleniem ma dłuższą żywotność i potężne funkcje. Projekt wykorzystuje ultracienką ramkę, aby łatwo i elastycznie tworzyć ścianę wideo, prezentując realistyczny, wykwintny i imponująco duży obraz. Zmniejszenie szerokości obramowania sprawia, że ​​ekrany są prawie bezproblemowe, pokazując duży ekran, wyświetlacz HD o wysokiej rozdzielczości i wysokim kontraście.
Po ukończeniu mikro-wąskiego ultra-wąskiego ekranu splicingu LCD wyświetlane efekty i funkcje zyskały jednogłośną pochwałę liderów Biura Podatkowego Gansu. VETO jest dostawcą komercyjnych produktów wystawienniczych i ogólnych rozwiązań i nadal będzie koncentrować się na branży komercyjnej.